Wyróżnij się, zamów jedną z nowych domen!

www.najsmaczniejsza.kitchen

 

od 90zł brutto

CENY NAJCHĘTNIEJ REJESTROWANYCH DOMEN:

Cena: 0 zł/rok

*dotyczy promocji “0 zł za start

Cena: 44 zł/rok

Cena: 0 zł/rok

*dotyczy promocji “0 zł za start

Cena: 15 zł/rok

Nie znalazłeś domeny której szukasz?

Wyślij do Nas zapytanie o domenę, którą jesteś zainteresowany lub zapytaj o domenę, która jest już zarejestrowana,

a my sprawdzimy dla Ciebie wszystkie możliwości jej wykupu.

14 + 3 =

Zobacz dlaczego warto wybrać nasze usługi:

Atrakcyjne ceny odnowień

Liczy się nie tylko cena rejestracji domeny. U nas ceny odnowień są tańsze niż u konkurencji.

Pomoc 24/7

W ramach korzystania z naszych usług, otrzymujesz wsparcie techniczne dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Pomoc w przeniesieniu domeny

Pomagamy w przeniesieniu praw własności z jednego Abonenta na nowego.

3 KROKI PRZENIESIENIA DOMENY DO NOWEGO OPERATORA

Krok 1

Poproś obecnego operatora o kod autoryzacji domeny authinfo.

Krok 2

Przekaż kod authinfo nowemu operatorowi.

Krok 3

Poczekaj na akceptację przenosin od nowego operatora.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Jaką domenę wybrać?

Najważniejszą aktualnie zasadą przy wyborze nazwy domeny jest Im krócej, tym lepiej. Nazwa musi być krótka i zawierać sedno rzeczy. Najlepiej dobrać taką nazwę, aby nie przekraczała 15 znaków i zawierała w sobie jakąś wskazówkę dla klienta, która powie mu czym się Twoja firma zajmuje. Wyjątkiem od reguły są domeny firm brandingowych, czyli takich które pracują lub mają już wypracowaną markę. Warto zwrócić też uwagę na prostotę nazwy domeny – jeśli nie będzie skomplikowana, to klient taką nazwę zapamięta szybciej.

Jakie rozszerzenie wybrać?
Wszystko zależy od kierunku i lokalizacji w jakiej planujesz docierać do klientów. Jeśli skupiasz się na rynku lokalnym, to warto wybrać domenę regionalną, np. twoja-nazwa.warszawa.pl, twoja-nazwa.ustka.pl, twoja-nazwa.wroclaw.pl). Jeśli zamierzasz działać na rynku Polskim wybierz domenę .pl, rynek europejski to najczęściej .eu, natomiast globalne rozszerzenie to najczęściej .com.

Warto też pamiętać, aby na początku rozwoju marki lub podczas poszerzenia działań, rezerwować jak największą ilość domen. Możesz dzięki temu uniknąć wykupu domeny przez konkurencję.

Co to jest cesja domeny?
Cesja to inaczej przeniesienie praw własności z jednego Abonenta na nowego. Cesji domeny może dokonać tylko aktualny właściciel. Po wypełnieniu formularza przez abonenta, aktualny rejestrator domeny zmuszony jest wydać kod autoryzacyjny domeny, tak zwany kod authinfo. Taki kod, przekazujesz nowemu operatorowi, który rozpoczyna przeniesienie praw do utrzymywania domeny. Po przeniesieniu praw do utrzymywania domeny, ceny przedłużenia poprzedniego operatora zostają zastąpione przez ceny przedłużenia nowego operatora.
Co to jest serwer DNS?
DNS to inaczej serwer rozwiązywania nazw. Domena działa poprawnie tylko i wyłącznie dzięki serwerom DNS. Taki serwer sprawdza daną domenę w swojej bazie i wie gdzie skierować połączenia. Do poprawnego działania naszego serwisu pod zarejestrowaną domeną, należy podać serwery nazw. Przeładowanie domen, czyli potocznie mówiąc – zapisanie na stałe serwera nazw dla domeny trwa zazwyczaj maksymalnie do 48 godzin.
Jakie są skutki nieopłacenia domeny w terminie?
Każda domena rejestrowana – rezerwowana jest na określony czas. Operatorzy główni otrzymują informację od resellera jaki okres dzierżawy został wykupiony, przez co domena jest aktywna. Nieopłacenie przedłużenia domeny w terminie skutkuje zablokowaniem domeny. W zależności od rodzaju domeny (.pl, .com, .eu i inne) istnieją różne terminy wygasania, w którym to możliwe jest opłacenie domeny, aby jej nie utracić. Trzeba pamiętać aby odpowiednio wcześniej opłacać zarezerwowaną domenę, ponieważ konkurencja nie śpi i często czeka na pomyłkę, aby móc szybko podkupić cenną domenę.