Masz dobry biznes plan?

Otwórz sklep internetowy i sprzedawaj globalnie!

podstawowy sklep już od2000złnetto

Pracujemy tylko na sprawdzonych silnikach

Projektujemy sklepy internetowe tylko na bazie otwartych platform sprzedażowych takich jak  Magento, Presta Shop i WooCommerce. Silniki te wyposażone są w szereg funkcjonalności, wystarczających do zarządzania zarówno małym jak i dużym sklepem. Tylko sprawdzone rozwiązania OpenSource dają Ci gwarancję stabilności i możliwość ciągłego rozwoju Twojej platformy.

 

Rozwiązania

Testowaliśmy rozwiązania konkurencji i wiemy, że nie są tak zaawansowane jak silniki OpenSource na których my budujemy wdrażane naszym klientom platformy internetowe. Tworzymy społeczność kilkunastu tysięcy deweloperów dlatego rozwiązania, które wdrażamy są dopracowane dzięki czemu każdy nasz klient zawsze dostaje wysoki i najnowszy standard dostępny w danym momencie na rynku. Wszystkie budowane przez nas serwisy internetowe mają otwarty kod, dzięki czemu klient może także samodzielnie rozwijać swój produkt, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

  Integracja

Każdy projektowany przez Nas sklep internetowy wyposażony jest w moduł płatności internetowych. Systemy płatności najczęściej przez Nas instalowane to: PayU, DotPay, platnosci.pl, przelewey24.pl, PayPal.

To Ty wybierzesz jakim  sposobem w Twoim sklepie internetowym będą płacić Klienci.

POMYSŁOWOŚĆ

Dostosowanie

Każdy przygotowany przez nas sklep internetowy zawiera ciekawą i niepowtarzalną grafikę wykonaną specjalnie pod indywidualne potrzeby Klienta. Sklep może zostać połączony np. z istniejącą już stroną internetową, fanpagem lub blogiem co sprawi, że całość będzie miała spójny, jednolity wygląd.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Co to jest sklep internetowy?

Sklep internetowy to nic innego jak portal internetowy, gdzie klient może złożyć zamówienie na produkty lub usługi, dokonać za nie płatności i czekać na realizację złożonego zamówienia. Dzięki takiej platformie klient może obejrzeć produkty przy pomocy zdjęć do produktów, przeczytać ich cechy, wybrać przygotowane atrybuty przedmiotu, dokonać płatności (przelewem, płatnością przy odbiorze, płatnością ratalną) – wszystko to nie wychodząc z domu, przy pomocy komputera, tabletu lub telefonu.

Jak długo trwa realizacja projektu?

Staramy się wykonywać nasze projekty z dużą dokładnością i przywiązujemy uwagę do detali. Każdy projekt traktowany jest indywidualnie, zatem na pewno nie będzie to wykonane z dnia na dzień. Wszystko zależy od tego jaki projekt wykonujemy, ile wsadu klient nam dostarczy (jeśli dostarczy jakikolwiek) i jak wysokie wymagania zakłada dana realizacji. Zazwyczaj prosty projekt – wizytówka, z formularzem kontaktowym, opracowaną grafiką i wsadem klienta trwa od 7-14 dni roboczych. Bardziej zaawansowane projekty opracowywane są o posiadane informacje od klienta, zakres pracy, wymagane zasoby. Określamy wtedy termin realizacji, który musimy dotrzymać.

Czy mogę modyfikować mój sklep?

Każdy nasz projekt przekazywany klientowi jest dostarczany na tak zwanej licencji open source. Zatem nie przypisujemy praw i wyłączności na edycję. Klient odbiera projekt i może z nim robić co tylko zechce. Nie pobieramy dodatkowych opłat za wykup pełnego źródła projektu. Nie stosujemy żadnych ukrytych kruczków. Wszystkie silniki (cms, sklepy i inne projekty) są oparte o ruch open source, zatem klient ma pełną dowolność w rozwijaniu swojego projektu.

Czy sklep może być zintegrowany z stroną www?

Oczywiście. Sklep może być jednocześnie stroną internetową jak i sklepem, gdzie można złożyć zamówienia na świadczone przez nas usługi i produkty. Niekoniecznie sklep musi zostać zupełnie oddzielony od sekcji strony. Projekt może być jedną wielką platformą, gdzie można zarządzać treścią (CMS) i prowadzić sprzedaż internetową (silnik sklepu).

Wypełnij formularz a my na jego podstawie wycenimy Twój pomysł!

Zadzwoń lub podaj Nam w formularzu kontaktowym kilka szczegółów dotyczących Twojego projektu a my wycenimy go dla Ciebie.