Masz dobry pomysł na biznes?

Zrobimy dla Ciebie stronę internetową

od 599zł brutto

 

Co jest ważne przy tworzeniu strony internetowej?

Strona internetowa jest Twoją wizytówką w Internecie dlatego ważne jest, aby była ona dobrze zrobiona. Nie będziemy w tym miejscu pisać jak wspaniałe są projektowane przez Nas strony. Napiszemy tylko, że od kilku lat z powodzeniem tworzymy strony internetowe z których wyglądu zadowoleni są Nasi Klienci. Jeśli chcesz, aby Twoja strona trafiła do właściwych odbiorców, dobrze promowała, sprzedawała i wyróżniała Twoją firmę na tle konkurencji skontaktuj się z Nami.

Dlaczego warto Nam zaufać

POMYSŁOWOŚĆ

Wiemy jak Cię zaprezentować

Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna nie tylko pełnić funkcję informacyjną przybliżając główny zakres działalności firmy i oferowanych przez nią produktów czy usług, ale powinna także podnosić jej prestiż.
Zyskasz zlecając Nam wykonanie Twojej strony internetowej.

Tworzymy strony responsywne

Wychodzimy z założenia, że to technologia powinna być dostosowana do użytkownika, a nie odwrotnie dlatego projektujemy tylko i wyłącznie serwisy internetowe, które same dostosowują się do wielkości ekranu, na którym są oglądane. Dzięki temu masz pewność, że każdy użytkownik pozna Twoją firmę, markę i oferowane przez Ciebie produkty niezależnie od urządzenia na którym przegląda Twoją stronę internetową.

Dajemy Ci szansę, abyś sam zarządzał swoją stroną

Jeśli Twoja strona będzie wymagać wielu aktualizacji, a Ty zamierzasz ją sam aktualizować proponujemy Ci stworzenie strony w systemie CMS. Dzięki gotowym rozwiązaniom, modułom i funkcjom idealnie nadającym się do szeroko pojętych rozwiązań biznesowych możesz sam decydować co i kiedy pojawi się na Twojej stronie internetowej.
WYCEŃ SWÓJ POMYSŁ

ETAPY REALIZACJI PROJEKTU:

7-01

Wywiad na podstawie, którego ustalony zostaje zakres prac nad nowym serwisem internetowym. W tym celu prosimy Cię o odpowiedzenie na kilka pytań, które dotyczyć będą funkcjonalności, wyglądu oraz zasady działania Twojego sklepu internetowego, strony lub portalu.

graf-01Etap projektowania wyglądu serwisu. Na tym etapie zostaną Ci przedstawione 2* koncepcje wyglądu zaprojektowanej dla Ciebie strony, sklepu lub portalu. Wtedy możesz zgłosić swoje uwagi dotyczące szkicu projektu, które zostają uwzględnione w dalszym projekcie.

Wypełniamy treścią kolejne zakładki Twojej strony w oparciu o zaakceptowany szkiccomp-01 graficzny oraz przesłane przez Ciebie materiały. W zależności od tego jakie są Twoje potrzeby przygotowujemy dla Ciebie panel administracyjny w którym będziesz pracował, animacje flash i inne  zamówione elementy.

I to już koniec… Twój strona instalowana jest na docelowym serwerze gdzie zobaczy ją cały świat!

* Jeśli żaden z projektów nie przypadnie Ci do gustu to w oparciu o dokładniejsze wytyczne zostanie zaprojektowany trzeci projekt serwisu.

PODSTAWOWY CENNIK

 

Wszystkie ceny są cenami brutto. Zawierają one podatek VAT.

PAKIET MINI

PLN599
 • DLA KOGO: przede wszystkim dla osób prywatnych i mikro-przedsiębiorców, którzy chcą na takiej stronie umieścić krótką informację o tym co robią i jak się z nimi skontaktować.
 • CHARAKTERYSTYKA: strona wizytówka, która nie posiada dodatkowych podstron. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na głównej stronie.
 • CO MOŻE ZAWIERAĆ: indywidualnie przygotowaną szatę graficzną, statyczny baner górny, dane kontaktowe, mapę i formularz kontaktowy.

PAKIET STANDARD

PLN1299
 • DLA KOGO: dla mikro i małych przedsiębiorców, którzy informacje o swojej działalności, produktach lub usługach umieszczą na kilku zakładkach strony internetowej.
 • CHARAKTERYSTYKA: strona wizytówka zawierająca 3 lub 5 zakładek wypełnione dowolną treścią.
 • CO MOŻE ZAWIERAĆ: indywidualnie przygotowaną szatę graficzną, statyczny lub ruchomy baner górny, galerię zdjęć lub video, dane kontaktowe, mapę, ankietę i formularz kontaktowy.

PAKIET MAXI

PLN1999
 • DLA KOGO: dla średnich przedsiębiorców, którzy chcą mieć możliwość zarządzania swoją stroną internetową przy pomocy systemu CMS.
 • CHARAKTERYSTYKA: strona zawierająca do 10 zakładek wypełnionych dowolną treścią.
 • CO MOŻE ZAWIERAĆ: indywidualnie przygotowaną szatę graficzną, statyczny lub ruchomy baner górny, multi galerię zdjęć lub video, dział aktualności, kalkulatory, kalendarze, blog, dane kontaktowe, mapę, ankietę i formularz kontaktowy.

USŁUGI DODATKOWE

b

SZABLONY ALLEGRO

Zadbaj o swój profesjonalny wizerunek na wszelkich aukcjach internetowych: Allegro, eBay, Oferia, itp. Pamiętaj, że funkcjonalny i atrakcyjnie wyglądający szablon aukcji wzbudzi zaufanie Twoich potencjalnych klientów, którzy nie tylko zakupią u Ciebie produkty, ale także powrócą do Ciebie przy kolejnych zakupach.

FANPAGE NA FACEBOOKU

Facebook to już nie tylko portal społecznościowy na którym możesz porozmawiać ze swoimi znajomymi, ale także miejsce do promowania marki Twojej firmy w internecie. Zainteresuj klientów swoim profesjonalnie wykonanym fanpagem, wzbudź ich zaufanie i zarabiaj dużo więcej!

TŁUMACZENIE STRON

Poszerz terytorium działania i zyskaj dodatkowych klientów! Stwórz wersję zagraniczną swojej strony internetowej i zwiększ krąg swoich potencjalnych odbiorców. Skorzystaj z pakietu (strona + tłumaczenie treści) i oszczędź na usługach.

Nasze wybrane realizacje

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Czy jest mi potrzebna strona internetowa?

Zdecydowanie tak. Szacuje się, że na świecie 60-70% firm nie posiada strony internetowej, co w aktualnych czasach jest dużym błędem. Oczywiście, bierzemy pod uwagę firmy, którym strona internetowa jest potrzebna, czyli firm które chcą być rozpoznawane w sieci. Dzięki chociażby prostej i taniej wizytówce w sieci, klient dowie się między innymi:

 • jak do naszej firmy trafić
 • jaką branżą się firma zajmuje
 • co firma klientowi może zaoferować
 • jakie są nasze produkty
 • jak się z nami skontaktować
 • zobaczyć przez zdjęcia naszą działalność i produkty

Zatem jeśli chcemy zyskać wizerunek w sieci, warto, a nawet trzeba się zastanowić nad stworzeniem takiego miejsca dla nas, naszej działalności. Chętnie w tym pomożemy.

Jaką stronę wybrać?

W zależności od potrzeb i zasobów jakimi dysponujemy. Jeśli chcemy aby to była prosta strona, wizerunek, wizytówka, coś dzięki czemu klient dowie się podstawowych informacji, to w zupełności wystarczy strona typu wizytówka/landing page.

Jeśli natomiast chcemy zarządzać zasobami strony, będziemy aktualizowali nasz wsad, modernizowali to warto skorzystać z oferty gdzie strona oparta jest na systemie zarządzania treścią (tzw. CMS – Content Management System). Jest specjalne oprogramowanie, dzięki któremu klient w bardzo prosty sposób może dodawać/usuwać strony, zamieszczać nowe materiały, modyfikować układ/wygląd.

Natomiast jeśli na stronie chcemy sprzedawać produkty w sposób zautomatyzowany, wtedy musimy wziąć pod uwagę rozwiązanie sklepu internetowego. Podobnie jak powyżej, jest pewien CMS, dzięki któremu można dodawać/usuwać produkty, kategorie, parametry, promocje – stworzyć sklep, który będzie nam odpowiadał, a zarazem klient będzie mógł intuicyjnie zamówić nasze produkty.

Jak długo trwa realizacja projektu?

Staramy się wykonywać nasze projekty z dużą dokładnością i przywiązujemy uwagę do detali. Każdy projekt traktowany jest indywidualnie, zatem na pewno nie będzie to wykonane z dnia na dzień. Wszystko zależy od tego jaki projekt wykonujemy, ile wsadu klient nam dostarczy (jeśli dostarczy jakikolwiek) i jak wysokie wymagania zakłada dana realizacji. Zazwyczaj prosty projekt – wizytówka, z formularzem kontaktowym, opracowaną grafiką i wsadem klienta trwa od 7-14 dni roboczych. Bardziej zaawansowane projekty opracowywane są o posiadane informacje od klienta, zakres pracy, wymagane zasoby. Określamy wtedy termin realizacji, który musimy dotrzymać.

Czy mogę modyfikować moją stronę?

Każdy nasz projekt przekazywany klientowi jest dostarczany na tak zwanej licencji open source. Zatem nie przypisujemy praw i wyłączności na edycję. Klient odbiera projekt i może z nim robić co tylko zechce. Nie pobieramy dodatkowych opłat za wykup pełnego źródła projektu. Nie stosujemy żadnych ukrytych kruczków. Wszystkie silniki (cms, sklepy i inne projekty) są oparte o ruch open source, zatem klient ma pełną dowolność w rozwijaniu swojego projektu.

Wyceń swój pomysł!

Zadzwoń lub podaj Nam w formularzu kontaktowym kilka szczegółów dotyczących Twojego projektu a my wycenimy go dla Ciebie.