Wyznaczymy właściwe tory dla Twojego biznesu!

Zaufaj Nam a nie pożałujesz!

 

5-01

Pomysł na firmę zrodził się w 2010 roku, kiedy to założyciel firmy kończył Studia Inżynierskie na kierunku Teleinformatyka. Aktualnie specjalizuje się w rozwiązaniach serwerowych i poszerzaniu popularności GNU/Linuxa, a wolny czas spędza na motocyklu. Początki naszej działalności to przede wszystkim usługi naprawy sprzętów komputerowych i instalacja oprogramowania.

Obecnie na pokładzie Nextii jest 7-miu wyjątkowych specjalistów dzięki którym tworzymy zaawansowane serwisy internetowe, świadczymy usługi: IT, hostingowe i poligraficzne.

99-01

Dziewięćdziesiąt dziewięć procent Naszych rozwiązań dla osób prywatnych oraz firm to darmowe rozwiązania OpenSource. Staramy się wdrażać tylko sprawdzone i stosowane przez wielu rozwiązania OpenSource.

50-01

Połowa realizowanych przez Nas zleceń odbywa się dzięki rekomendacji zadowolonych z naszych usług klientów. Reszta to nowi klienci, którzy postanowili nam zaufać.  Dołożymy wszelkich starań abyście tego nie żałowali!

77-01

Obecnie na pokładzie firmy jest 7-miu wyjątkowych specjalistów jednak Nasza siła jest dużo większa, ponieważ rozwiązania, które proponujemy rozwijane są każdego dnia przez tysiące deweloperów na całym świecie.

 

 

100-01

W ramach korzystania z naszych usług, otrzymujesz wsparcie techniczne 24/7, dlatego w razie jakichkolwiek problemów zachęcamy Cię do kontaktu z naszym działem technicznym.

Jesteś zainteresowany? Napisz do Nas, wycenimy Twój pomysł!

Zadzwoń lub podaj Nam w formularzu kontaktowym kilka szczegółów dotyczących

Twojego projektu a my wycenimy go dla Ciebie!