Usługi informatyczne

Specjalny pakiet usług informatycznych przygotowany dla klientów biznesowych jak i prywatnych, gwarantuje kompleksowe wsparcie z zakresu naprawy i użytkowania sprzętu komputerowego, tworzenia sieci komputerowej i projektowaniu witryn internetowych. Nasi doświadczeni pracownicy gwarantują profesjonalne podejście do powierzonych im zadań, optymalizację kosztów i czasu..

SZKOLENIA

Chciałbyś się wyszkolić lub szukasz kogoś, kto pomoże Ci zrozumieć problemy komputerowe?

Zobacz

HELPDESK

Potrzebujesz stałej pomocy specjalistów? Chciałbyś, aby ktoś monitorował Twoją infrastrukturę? Potrzebujesz kogoś do opieki nad sprzętem? Zapoznaj się z naszą ofertą stałego wsparcia technicznego.

Zobacz

LINUX

Pracujemy tylko na sprawdzonych rozwiązaniach w oparciu o systemy GNU/Linux. Chciałbyś wprowadzić takie rozwiązania do swojej firmy, ale nie wiesz od czego zacząć? Zacznij rozwijać się z nami i poznaj możliwości jakie dają systemu GNU/Linux.

Zobacz

SERWIS

Nagła awaria? Nieprzewidziana usterka? Problem z oprogramowaniem? Potrzebujesz porady technika?

Zobacz

ZAOPATRZENIE

Potrzebujesz sprzętu nowego lub poleasingowego? Posiadamy powiązania z wiodącymi markami na rynku, dysponujemy szeroką gamą produktów i z pewnością pomożemy Ci coś wybrać. Chętnie poradzimy na co zwrócić uwagę, a czego unikać przy wyborze sprzętu. Przygotujemy korzystną ofertę i dostarczymy towar na wskazane miejsce.

Zobacz

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

99-01


Dziewięćdziesiąt dziewięć procent Naszych rozwiązań dla osób prywatnych oraz firm to darmowe rozwiązania OpenSource. Staramy się wdrażać tylko sprawdzone i stosowane przez wielu rozwiązania OpenSource.

50-01


Połowa realizowanych przez Nas zleceń odbywa się dzięki rekomendacji zadowolonych z naszych usług klientów. Reszta to nowi klienci, którzy postanowili nam zaufać.  Dołożymy wszelkich starań abyście tego nie żałowali!

77-01


Obecnie na pokładzie firmy jest 7-miu wyjątkowych specjalistów jednak Nasza siła jest dużo większa, ponieważ rozwiązania, które proponujemy rozwijane są każdego dnia przez tysiące deweloperów na całym świecie.

100-01


W ramach korzystania z naszych usług, otrzymujesz wsparcie techniczne 24/7, dlatego w razie jakichkolwiek problemów zachęcamy Cię do kontaktu z naszym działem technicznym.