Linux

Nasze rozwiązania opieramy tylko na sprawdzonych dystrybucjach GNU/Linux stosowanych począwszy od małych użytkowników domowych, przez małe i średnie przedsiębiorstwa po gigantów w świecie IT. Corocznie poszerzamy nasze horyzonty przez uczestnictwo w szkoleniach, spotkaniach i konferencjach Open Source. Dzięki naszym zainteresowaniom i pasji, możemy zaoferować naszym klientom tylko stabilne rozwiązania oferowane przez GNU/Linux.

LINUX DLA FIRM

Szukasz stabilnych i sprawdzonych rozwiązań? Potrzebujesz wsparcia specjalisty? Masz serwer z Linuxem do administracji? Chcesz wdrożyć Linuxa do swojej firmy? Ta sekcja jest dla Ciebie!

Zobacz

LINUX DLA SZKÓŁ

Poszukujesz rozwiązań edukacyjnych opartych na systemie Linux? Potrzebujesz wprowadzić rozwiązania dydaktyczne, które pomogą promować rozwiązania oparte na Linuxie? Chętnie pomożemy!

Zobacz

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

99-01

Dziewięćdziesiąt dziewięć procent Naszych rozwiązań dla osób prywatnych oraz firm to darmowe rozwiązania OpenSource. Staramy się wdrażać tylko sprawdzone i stosowane przez wielu rozwiązania OpenSource.

50-01

Połowa realizowanych przez Nas zleceń odbywa się dzięki rekomendacji zadowolonych z naszych usług klientów. Reszta to nowi klienci, którzy postanowili nam zaufać.  Dołożymy wszelkich starań abyście tego nie żałowali!

77-01

Obecnie na pokładzie firmy jest 7-miu wyjątkowych specjalistów jednak Nasza siła jest dużo większa, ponieważ rozwiązania, które proponujemy rozwijane są każdego dnia przez tysiące deweloperów na całym świecie.

100-01

W ramach korzystania z naszych usług, otrzymujesz wsparcie techniczne 24/7, dlatego w razie jakichkolwiek problemów zachęcamy Cię do kontaktu z naszym działem technicznym.