Wspieramy szkoły i pomagamy wdrożyć

edukacyjne systemy GNU/Linux

cena zależy odzakresu usług

 

Na jakie wsparcie można liczyć?

Wsparcie software’owe

Posiadamy sprawdzone rozwiązania, dzięki którym w prosty sposób nauczymy każdego obsługi komputera, korzystania z przeglądarki internetowej, zasad działania sprzętu, programowania, edycji filmów, tworzenia muzyki, pracy z oprogramowaniem biurowym, i wielu innych. Pomożemy zainstalować i skonfigurować dedykowane oprogramowanie, dzięki któremu będzie można przeprowadzić warsztaty szkoleniowe.

Wsparcie sprzętowe

W naszej ofercie posiadamy sprzęt nowy jak i poleasingowy wiodących producentów na świecie, który idealnie sprawdzi się do przygotowania szkolnych laboratoriów. Pomagamy placówkom oświatowym dobrać, skonfigurować i zainstalować odpowiedni sprzęt.

Ponadto dysponujemy także własnym sprzętem, który możemy przeznaczyć na przygotowanie odpowiednich ćwiczeń informatycznych w Twojej szkole. Wszystko w preferencyjnych cenach i stricte dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Wsparcie GNU/Linux

Posiadamy szeroką wiedzę na temat systemów Linux, które stosowane są do pracy, rozrywki i nauki. Służymy pomocą w przypadku potrzeby nauczania wszelakich dystrybucji Linuxowych. Oferujemy wsparcie systemów na poziomie użytkowym oraz administracyjnym i pomoc w prowadzeniu odpowiednich warsztatów. Pomagamy także w przygotowaniu infrastruktury opartej o rozwiązania bazujące na systemach Linux.

 

 

Wsparcie Raspberry PI

Posiadamy w ofercie modele urządzeń Raspberry Pi, które mogą służyć do nauki programowania, obsługi pakietów biurowych, rozrywki, poznawania systemów Linux i wielu innych. W ramach wsparcia możemy zaproponować powyższy produkt w wariantach: czyste urządzenie, urządzenie wstępnie skonfigurowane, urządzenie dostosowane pod konkretne potrzeby nauczania.

Potrzebujesz wsparcia dla rozwiązań Open Source w Szkole? Napisz do nas, na pewno pomożemy!