Nie wiesz od czego zacząć?

Zaopiekujemy się Twoją marką!

cena uzależniona od zakresu prac

Daj się zauważyć swoim potencjalnym klientom! Zleć nam przygotowanie unikalnego loga lub materiału reklamowego na potrzeby druku: katalogu, ulotki, teczki, broszury i papieru firmowego.

To niezmiernie ważne elementy w procesie kreowania profesjonalnego i spójnego wizerunku budujące Twoją przewagę nad konkurencją.

Nie daj się wyprzedzić konkurencji, bądź jeden krok przed nią!

Bezproblemowy druk

Dbamy, aby Nasze projekty wpisywały się w obowiązujące trendy i charakteryzowały się kreatywnością. Unikamy przeładowania grafiką, stosujemy czytelne czcionki, zachowujemy stosowne marginesy oraz interlinie, co przekłada się na bezproblemowy druk.

POMYSŁOWOŚĆ

Oferujemy projekt wraz z drukiem

Przygotujemy i wydrukujemy dla Ciebie banery reklamowe, okładki CD/DVD, plakaty reklamowe, kalendarze,  kalendarze listkowe, reklamę okienną i samochodową. Zamawiając u Nas usługę nie musisz szukać drukarni, która zrealizuje dla Ciebie druk, zajmiemy się wszystkim. Twoim zadaniem będzie tylko odbiór przesyłki.

USŁUGI DODATKOWE

k

PISANIE TREŚCI

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy musi umieć, a przede wszystkim chcieć pisać teksty na stronę internetową, do katalogu czy do reklamy prasowej dlatego służymy Ci w tym zakresie Naszą pomocą. W zależności od potrzeby możemy napisać zwięzły, a zarazem zachęcający tekst na stronę internetową, który zainteresuje Twoich potencjalnych Klientów lub dłuższy tekst opisujący sprzedawany przez Ciebie produkt.

w

TŁUMACZENIA

Świadczymy także usługę pisania tekstów w języku angielskim, niemieckim, francuskim oraz włoskim. Nie tłumaczymy zdań w stosunku jeden do jeden z języka polskiego, a piszemy teksty, które są interesujące i przede wszystkim logiczne dla zagranicznych Internautów. Ceny tłumaczeń są ustalane indywidualnie w zależności od objętości tekstu.

NASZE WYBRANE REALIZACJE

Jesteś zainteresowany Naszymi usługami?

Zadzwoń lub podaj Nam w formularzu kontaktowym kilka szczegółów dotyczących Twojego projektu, a my wycenimy go dla Ciebie.